Loading...
Eğitmenler2018-10-31T23:50:50+00:00
Yaprak Baran Tecir

YAPRAK BARAN TECİR

EĞİTMEN

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, aynı üniversitenin Davranış Bilimleri Anabilim Dalı’nda “3, 4 ve 5 yıldızlı otellerde çalışan personel ile müşteri arasındaki ilişkiler” konulu teziyle yüksek lisansını tamamlamıştır. İnsan kaynakları ve eğitim departmanlarının kuruluş aşamalarında görev almıştır.

Reyhan Çelik - Eğitmen

REYHAN ÇELİK

EĞİTMEN

Galatasaray Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat mezunudur. Yapı Kredi MT yıllarından sonra  UC Berkeley`de Pazarlama Eğitimi aldı. 2004 yılında Yeditepe Üniversitesi MBA programından mezun oldu, halen aynı üniversitenin İşletme Doktora Programına devam etmektedir. 

Gülhan Kabaş - Eğitmen

GÜLHAN KABAŞ

EĞİTMEN

Eğitimini Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamlamış olup, iş yaşamına çocuk ve ebeveyn odaklı psikolojik danışmanlık hizmeti vererek başlamıştır. İnsan Kaynakları alanına yaptığı geçiş ile beraber otomotiv, inşaat, FMCG gibi farklı sektörlerde görev almıştır. 

Feyza Ak Akyol - Eğitmen

FEYZA AK AKYOL

EĞİTMEN

1989 yılında Galatasaray Lisesi’ni, 1994 yılında ODTÜ Sosyoloji Bölümünü bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde yüksek lisansına devam etmiştir. Fransa’da, Provence Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nün yüksek lisans ve doktora programlarını tamamlamıştır.

İpek Merçil - Eğitmen

İPEK MERÇİL

EĞİTMEN

1986 yılında Galatasaray Lisesini, 1993 yılında Boğaziçi Üniversitesi’ni bitirdikten sonra Galatasaray Üniversitesi’nde çalışmaya başlamış, yüksek lisans ve doktora çalışmalarını Paris Sosyal Bilimler Yüksek Okulu’nda (Ecole des Hautes Etudes en Sciences Sociales) tamamlamıştır. 

Sibel Dağdeviren Özüağ - Eğitmen

SİBEL DAĞDEVİREN ÖZÜAĞ

EĞİTMEN

Sibel Özüağ ilk, orta ve lise öğrenimini Kocaeli’nde tamamladı. Türkiye 40.’sı olarak girdiği Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim (Mütercim Tercümanlık) bölümünü birincilik ile bitirdi.

EĞİTİMLER